Toggle Navigation
Games
Blog
Class PIN
Join for Free
Sign in
Toggle Navigation
Games
PIN
Join for Free
Blog
Pricing
Contact us
Help center
Sign in
Study
Price is Right - February 2023
0
%
0
0
0
Back
Restart
How much would you pay for a box of Sees candy (30 lollipops)?
$28.50
$4.50
$99.00
$12.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for 1 banana?
$2.25
$4.50
$.10
$0.25
Oops!
Okay!
How much would a pay for a Black and Decker 700 watt. microwave oven?
$365.00
$25.00
$80.00
$190.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for a 9 Hot Wheels cars?
$20.30
$2.30
$39.30
$11.30
Oops!
Okay!
How much would you pay for a 4 pack of Crumble Cookies?
$19.50
$3.75
$2.00
$16.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for an Ultimate Heart box of Sees Candy (77 pieces
$135.00
$22.00
$59.00
$200.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for a 2 liter bottle of Pepsi from little Casears?
$0.90
$6.00
$1.00
$3.15
Oops!
Okay!
How much would you pay for a Fluff and Tuff Red Squirrel dog toy?
$14.00
$12.00
$23.00
$2.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for a grande Starbucks Dragon drink refresher?
$12.60
$9.00
$4.95
$2.20
Oops!
Okay!
How much would you pay for 1 white onion?
$2.25
$1.30
$3.50
$0.95
Oops!
Okay!
How much would you pay for a 2 pack of Smartly toothbrushes?
$1.00
$4.50
$5.00
$12.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for a 10 piece Chicken McNugget meal at Mc Donald's
$9.90
$20.00
$12.00
$3.75
Oops!
Okay!
How much would you pay for 1 entire pineapple?
$2.80
$12.80
$5.80
$0.80
Oops!
Okay!
How much would you pay for 4 bars of Dove soap?
$10.90
$2.25
$6.50
$1.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for a box of 140 Pampers diapers?
$22.00
$12.00
$45.00
$90.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for a LEGO Star Wars fighter tank building set?
$60.00
$100.00
$40.00
$20.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for 1 avocado?
$0.95
$4.00
$.60
$2.25
Oops!
Okay!
How much would you pay for 1 classic pepperoni from Little Cesar's pizza?
$11.00
$15.00
$22.00
$9.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for 1 whole cantaloupe?
$3.80
$1.80
$7.80
$12.80
Oops!
Okay!
How much would you pay for a Smoky Buffalo chicken Melt sandwich at Panera Bread?
$12.00
$9.50
$25.00
$2.75
Oops!
Okay!
How much would you pay for a 1 lb. bag of baby-cut carrots?
$0.50
$1.00
$12.00
$4.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for a pack loaf of King's Hawaiian sliced white bread?
$12.00
$5.00
$10.00
$2.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for 2 organic zucchinis?
$12.50
$1.00
$5.90
$3.60
Oops!
Okay!
How much would you pay for 1 red grapefruit?
$0.25
$1.50
$5.00
$3.75
Oops!
Okay!
How much would you pay for a 12 pack of Mountain Dew soda?
$2.50
$10.20
$12.90
$7.20
Oops!
Okay!
How much would you pay for a double Shack Burger at Shake Shack?
$2.80
$5.45
$9.70
$12.90
Oops!
Okay!
How much would you pay for a 9" Roast Beef and cheese sandwich at Togos from Door Dash?
$20.80
$2.80
$7.80
$13.80
Oops!
Okay!
How much would you pay for a 4 pack of sweet corn?
$13.75
$5.90
$2.50
$12.89
Oops!
Okay!
How much would you pay for a Prescott Arm Sofa (fits 2 people)?
$90.00
$1500.00
$550.00
$120.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for a 20 oz. bag of Takis?
$2.20
$1.50
$13.00
$5.00
Oops!
Okay!
How much would you pay for 1 bagel and cream cheese at Noah's bagels?
$14.00
$0.75
$2.80
$5.90
Oops!
Okay!
Your experience on this site will be improved by allowing cookies.
Allow cookies