Toggle Navigation
Games
Blog
Class PIN
Join for Free
Sign in
Toggle Navigation
Games
PIN
Join for Free
Blog
Pricing
Contact us
Help center
Sign in
Study
Tell the price
0
%
0
0
0
Back
Restart
How much are the oranges?
They are 8 dollars
Oops!
Okay!
How much is the milk?
It is 3 dollars
Oops!
Okay!
How much is the milk?
It is 4 dollars
Oops!
Okay!
How much is the cake?
It is 10 dollars
Oops!
Okay!
How much is the cheese?
It is 7 dollars
Oops!
Okay!
How much are the cookies?
They are 5 dollars
Oops!
Okay!
How much are the cookies?
They are 7 dollars
Oops!
Okay!
How much are the grapes?
They are 8 dollars
Oops!
Okay!
How much are the apples?
They are 10 dollars
Oops!
Okay!
How much are the tomatoes?
They are 5 dollars
Oops!
Okay!
How much is the cheese?
It is 6 dollars
Oops!
Okay!
How much are the carrots?
They are 6 dollars
Oops!
Okay!
How much are the broccolis?
They are 6 dollars
Oops!
Okay!
How much are the eggs?
They are 2 dollars
Oops!
Okay!
How much are the apples?
They are 10 dollars
Oops!
Okay!
How much are the bananas?
They are 8 dollars
Oops!
Okay!
How much is the ice cream?
It is 4 dollars
Oops!
Okay!
How much is the ice cream?
It is 4 dollars
Oops!
Okay!
Your experience on this site will be improved by allowing cookies.
Allow cookies