Team 1
0
Team 2
0
Teams
Name
Score
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Loading
15
×
How much would you pay for a stalk of celery?
$4.00
$15.00
$.75
$154.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for an 11" pumpkin pie?
$52.00
$2.00
$15.00
$3.75
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a whole pineapple?
$345.00
$3.50
$1,300.00
$9.75
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
×
boom
Lose 50 points!
Oops!
×
magnet
Take 15 points!
Okay!
×
fairy
Take points!
5
10
15
20
25
×
lifesaver
Give 15 points!
Oops!
×
banana
Go to last place!
Oops!
×
shark
Other team loses 10 points!
Okay!
×
shark
Other team loses 10 points!
Okay!
×
thief
Give points!
5
10
15
20
25
15
×
How much would you pay for one yellow onion?
$.10
$4.00
$90.00
$1.85
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a 4 pack of butter?
$45.00
$123.00
$6.00
$2.50
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a pack of 100 paper plates?
$1.20
$345.00
$13.45
$4.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a box of Stove Top stuffing?
$2.48
$240.00
$.10
$12.75
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a bulb of garlic?
$.70
$233.00
$13.00
$4.67
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for iceberg lettuce?
$126.00
$1,900.00
$3.00
$12.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a can of cranberries?
$.50
$98.00
$3.50
$12.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
×
trap
No points!
Oops!
×
seesaw
Swap points!
Okay!
×
rocket
Go to first place!
Okay!
×
baam
Lose 25 points!
Oops!
15
×
How much would you pay for a sourdough baguette?
$3.00
$1.00
$94.00
$16.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a turkey?
$5.00 per pound
$2.48
$8.00 per pound
$100.00 per pound
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for one Fuji apple?
$4.50
$22.45
$1.65
$10.50
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
×
Restart
Review
Join for Free
;
Your experience on this site will be improved by allowing cookies.
Allow cookies