Team 1
0
Team 2
0
Teams
Name
Score
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Loading
15
×
How much would you pay for a whole pineapple?
$1,300.00
$3.50
$9.75
$345.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
×
thief
Give points!
5
10
15
20
25
×
seesaw
Swap points!
Okay!
×
fairy
Take points!
5
10
15
20
25
×
baam
Lose 10 points!
Oops!
×
eraser
Reset score!
Oops!
×
seesaw
Swap points!
Okay!
×
rocket
Go to first place!
Okay!
×
banana
Go to last place!
Oops!
×
eraser
Reset score!
Oops!
×
gift
Win 10 points!
Okay!
×
rocket
Go to first place!
Okay!
×
thief
Give points!
5
10
15
20
25
15
×
How much would you pay for a can of cranberries?
$12.00
$3.50
$98.00
$.50
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for olive oil?
$18.90
$450.00
$7.38
$1.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for iceberg lettuce?
$3.00
$12.00
$126.00
$1,900.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a bottle of apple cider?
$4.00
$120.00
$1,055.00
$28.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a sourdough baguette?
$16.00
$94.00
$3.00
$1.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for one yam?
$1.50
$10.00
$23.00
0.94
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a pack of 100 paper plates?
$4.00
$13.45
$1.20
$345.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for one yellow onion?
$.10
$4.00
$90.00
$1.85
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a bulb of garlic?
$4.67
$233.00
$13.00
$.70
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a bag of potatoes?
$.60
$6.00
$47.00
$245.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
×
banana
Go to last place!
Oops!
×
seesaw
Swap points!
Okay!
×
fairy
Take points!
5
10
15
20
25
×
baam
Lose 25 points!
Oops!
15
×
How much would you pay for a 4 pack of butter?
$6.00
$45.00
$123.00
$2.50
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
×
Restart
Review
Join for Free
;
Your experience on this site will be improved by allowing cookies.
Allow cookies