Team 1
0
Team 2
0
Teams
Name
Score
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Loading
15
×
How much would you pay for
$18.90
$450.00
$3.80
$1.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a bottle of apple cider?
$4.00
$1,055.00
$120.00
$28.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a 12 pack of diet coke?
$.90
$15.00
$11.00
$4.79
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for iceberg lettuce?
$12.00
$126.00
$1,900.00
$3.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
×
trap
No points!
Oops!
×
rocket
Go to first place!
Okay!
×
shark
Other team loses 25 points!
Okay!
×
thief
Give points!
5
10
15
20
25
15
×
How much would you pay for a can of cranberries?
$98.00
$.50
$12.00
$3.50
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a bulb of garlic?
$233.00
$.70
$13.00
$4.67
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
×
banana
Go to last place!
Oops!
×
rocket
Go to first place!
Okay!
×
shark
Other team loses 20 points!
Okay!
×
thief
Give points!
5
10
15
20
25
15
×
How much would you pay for one yam?
$1.50
$23.00
$3.50
$10.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a 4 pack of butter?
$123.00
$45.00
$6.00
$2.50
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
×
lifesaver
Give 25 points!
Oops!
×
seesaw
Swap points!
Okay!
×
rocket
Go to first place!
Okay!
×
lifesaver
Give 20 points!
Oops!
15
×
How much would you pay for a pack of 100 paper plates?
$4.00
$1.20
$345.00
$19.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a package of tin foil that is 200 feet long?
$1,090.00
$2.50
$200.00
$16.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a sourdough baguette?
$94.00
$16.00
$1.00
$3.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a packet of gravy?
$2.30
$1.20
$14.00
$10.00
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
15
×
How much would you pay for a box of Stove Top stuffing?
$.10
$240.00
$12.75
$4.50
Oops!
Show
Check
Okay!
Check
×
Restart
Review
Join for Free
;
Your experience on this site will be improved by allowing cookies.
Allow cookies